اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: زلزله خطر سازه ای برای محورهای ارتباطی رامیان ایجاد نکرد اخبار - زلزله خطر سازه ای برای محورهای ارتباطی رامیان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/06/17
زلزله خطر سازه ای برای محورهای ارتباطی رامیان ایجاد نکرد

​رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رامیان گفت که بر اثر زلزله دیشب،خوشبختانه خطر سازه ای برای محورهای ارتباطی این شهرستان بوجود نیامده و فقط محورهای مناطقی که مستعد رانش و ریزش بودند دچار آسیب هایی شدند.

"حسن حقیقت" روز دوشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع گفت: نیروها و عوامل راهداری به محض وقوع زمین لرزه، بدنیال بازکردن مسیرهای مسدود شده برای تردد موقت بودند.

وی با اشاره به اینکه محورهای پاقلعه، الهادی به ویرو، اولنگ، رضی به کشک و همچنین محور مهم و ترانزیتی خوش ییلاق -آزادشهر بر اثر این زلزله برای ساعاتی مسدود شدند، افزود: با تلاش بی وقفه راهداران، در حال حاضر این محورها بازگشایی موقت شده و نیروها در حال پاکسازی آنها هستند.

به گفته وی، محور ارتباطی روستای قوری چای از توابع رامیان نیز دارای گسلی بوده که بر اثر این زمین لرزه فعال شده و تخریب هایی را بوجود آورده که شدید نیست و در حال رایزنی با بنیاد مسکن برای ارائه راهکارهای لازم هستیم.

حقیقت ادامه داد که هنوز بازدیدهای میدانی کامل از محورهای مسدود شده و آسیب دیده از زلزله دیشب صورت نگرفته و برآوردهای کارشناسی برای میزان خسارت و آسیب نیز انجام نشده است.

زمین لرزه‌ ای به بزرگی ۵.۱ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۴ دقیقه و ۲۴ ثانیه بامداد امروز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه در عمق ۹ کیلومتری از سطح زمین حوالی شهرستان رامیان در شرق استان گلستان را لرزاند.

این زمین لرزه در گرگان مرکز گلستان به فاصله ۷۵ کیلومتری رامیان و حتی شهرهای غرب استان و ساحلی دریای خزر هم احساس شد.

اداره روابط عمومی


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"