اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: بیش از 25 درصد ناوگان حمل و نقل باری گلستان فرسوده است اخبار - بیش از 25 درصد ناوگان حمل و نقل باری گلستان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/04/31
بیش از 25 درصد ناوگان حمل و نقل باری گلستان فرسوده است

​معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: بیش از 25 درصد ناوگان حمل و نقل باری استان اعم از کامیون و وانت بار فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد.

"ایوب میرشاهی" روز سه شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع، تعداد ناوگان حمل و نقل باری استان را 10 هزار و 353 دستگاه اعلام کرد و گفت که یکهزار و 910 دستگاه از آنها فرسوده می باشد.

به گفته وی، متوسط عمر کامیون ها 17 سال و وانت بارها 9 سال است که برای بهره وری بیشتر حمل و نقل به نوسازی نیاز دارند.

میرشاهی اظهارکرد: افزایش مصرف سوخت، بالا بودن هزینه نگهداری و تعمیرات ناوگان فرسوده، مشکلات ایمنی و ترافیکی، افزایش زمان سفر، خسارت به زیرساخت‌های جاده‌ای کشور و آلودگی محیط زیست از معایب حضور ناوگان فرسوده در سیستم حمل و نقل جاده‌ای می باشد.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان خاطرنشان کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در حال حاضر برنامه ای برای نوسازی و واردات کامیون ها در نظر گرفته که متقاضیان با ورود به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرسWWW.RMTo.ir می توانند اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند.

به گفته میرشاهی، هرگونه اطلاعیه دیگر در خصوص واردات و نوسازی ناوگان حمل ‌و نقل عمومی فاقد اعتبار و وجاهت قانونی بوده مگر آن که در سایت سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای درج شده باشد

اداره روابط عمومی


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"