اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: یادواره شهدای کارمند گلستان در هفته دولت 99 برگزار می شود اخبار - یادواره شهدای کارمند گلستان در هفته دولت... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/04/30
یادواره شهدای کارمند گلستان در هفته دولت 99 برگزار می شود

​یادواره شهدای کارمند گلستان با هدف گرامیداشت یاد و خاطره و تجلیل از زحمات آنان در طول دوران خدمت کاری در هفته دولت امسال برگزار می شود.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان، پیشنهادات چگونگی برگزاری این یادواره در جلسه روز یکشنبه هیات اندیشه ورز بسیج کارمندان سپاه نینوای استان با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بحث و تبادل نظر شد.

مدیر‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان نیز ضمن اشاره به ابعاد برگزاری این یادواره، در سخنانی کوتاه به موضوعات مهم مرتبط کاری نیز، پرداخت و گفت: موضوع ساخت راههای روستایی، صادرات و فعالیت ترددهای مرزی در پایانه اینچه برون، مسایل موجود در بخش حمل و نقل از جمله مشکلات رانندگان و کامیونداران،وظایف مهمی است که پیگیری،رسیدگی و تلاش و تصمیم گیری برای رفع آنها، آثار قابل توجهی را در جامعه ایجاد می کند.

اداره روابط عمومی


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"