اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: عرضه متوازن خدمات با تقاضا رسالت بخش حمل و نقل است اخبار - عرضه متوازن خدمات با تقاضا رسالت بخش حمل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/04/01
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
عرضه متوازن خدمات با تقاضا رسالت بخش حمل و نقل است

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت:حمل و نقل موضوعی مستقل از تولید است و رسالت مهم و بزرگ این بخش، عرضه خدمات متناسب و متوازن با تقاضاها می باشد.

"مهدی میقانی"روز یکشنبه در نشست با تشکل ها و انجمن های صنفی بخش حمل و نقل و نمایندگان جهاد کشاورزی و اتاق بازرگانی گرگان با هدف تسهیل شرایط حمل و نقل محصولات کشاورزی استان، افزود: بخش حمل و نقل قیمت تمام شده خود را دارد و مهم این است که بتوانیم از ظرفیت ها و فرصت های موجود برای کاهش مشکلات و دغدغه ها استفاده کنیم.

وی با اشاره به برداشت همزمان محصولات کشاورزی استان با سایر استان ها و حمل و نقل و جابه جایی آنها، ادامه داد: تمام همت و تلاش بخش حمل و نقل این است که فعالانه در میدان باشد و مدبرانه تصمیمات خود را اجرا کند.

مدیریت برداشت محصولات کشاورزی و برقراری توازن میان عرضه و تقاضا نیز از درخواست های بخش کشاورزی و اتاق بازرگانی استان برای تسهیل شرایط حمل و نقل محصولات کشاورزی در این ایام بود.

اداره روابط عمومی


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"