اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: درازنو و توسکستان بیشترین برف را در شبانه روز گذشته داشتند اخبار - درازنو و توسکستان بیشترین برف را در شبانه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/05
درازنو و توسکستان بیشترین برف را در شبانه روز گذشته داشتند

​معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: از روز گذشته تا به امروز سه شنبه به طور میانگین حدود 40 سانتیمتر در محورهای کوهستانی استان برف باریده که بیشترین آنها در ارتفاعات درازنو و توسکستان بوده است.

"غلامرضا بیکی" روزسه شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید نوروز، گفت: در حال حاضر 32 اکیپ راهداری استان در محورهای کوهستانی استان مشغول عملیات برفروبی و راهداری هستند و تمامی محورها بجز توسکستان که به دلیل کولاک برف و امنیت مسافران به دلیل شیوع کرونا مسدود است، بقیه راهها باز بوده و مشکلی در تردد آنها وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تا ساعاتی دیگر محور توسکستان نیز بازگشایی می شود به بستن زنجیرچرخ برای تردد در محورهای کوهستانی تاکیدکرد و افزود: مطابق پیش بینی ها و اخطاریه های هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیل و تصمیمات قرارگاه مدیریت بحران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان؛ اکیپ های راهداری در طول راهها جانمایی و مستقر بوده اما خوشبختانه تاکنون بارشی که منجر به وقوع سیل در استان شود،نداشتیم.

استان گلستان 5 هزار کیلومتر راه دارد که 1500  کیلومتر آن کوهستانی و در 700 کیلومتر آن هم 55 گردنه برفگیر وجود دارد.

درازنو، خوش ییلاق، توسکستان، گلیداغ، افراتخته، دهنه محمدآباد و جنگل گلستان محورهای کوهستانی استان هستند.


اداره روابط عمومی

                                                                                                                                                                    


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"