اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: ضرورت تامین سلامت نقل و انتقال کالاها در مقابل ویروس کرونا اخبار - ضرورت تامین سلامت نقل و انتقال کالاها در... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/27
ضرورت تامین سلامت نقل و انتقال کالاها در مقابل ویروس کرونا

​رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اهمیت تامین سلامت هم استانی ها و هموطنان، راهکارهای حفظ سلامت زنجیره نقل و انتقال کالا از مبادی به مقاصد مورد نظر را تشریح کرد.

"محسن یازرلو" روز سه شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع گفت: رانندگان کامیون های حمل بار در این ایام توجه داشته باشند که محیط کاری آنها محدود است و فقط رانندگان و همکاران آنان اجازه تردد در آن مکان ها را دارند و با اقدامات ساده و رعایت بهداشت فردی می توانند با خیال راحت به ماموریت هایشان ادامه دهند.

وی به رانندگان توصیه کرد که بنابر ابلاغ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و برای حفظ سلامت خود و کالاها در 

در طول سفر از آب و غذای بسته بندی و ملافه،پتو،مهر و سجاده شخصی استفاده کرده و صابون و مایع ضدعفونی کننده دست همراه داشته باشند.

به گفته یازرلو، قبل و بعد از هر سفر لازم است که سطوح داخل کابین،داشبورد،فرمان،سردنده و دستگیره های ناوگان ضدعفونی شوند.

وی با تاکید رعایت توصیه های بهداشتی و پرهیز از تجمع رانندگان افزود: تا اطلاع بعدی سوختگیری برای کامیون ها توسط متصدیان جایگاهها انجام و برای تضمین سلامت شما عزیزان چندین عملیات بهداشتی پیشگیرانه در پایانه های بار انجام می شود.

یازرلو تعدادی از این عملیات پیشگیرانه را، توقف طرح ثبت اثر انگشت در نوبت مجازی اعلان بار و تمامی مراحل دریافت بار تا اطلاع ثانوی و جلوگیری از ورود افراد متفرقه غیر از رانندگان به سالن های اعلان بار بیان کرد.

رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه سالن های اعلان بار و مراکز تجمع رانندگان  و سرویس های بهداشتی مرتب ضدعفونی می شود، گفت: تا جای ممکن بارهای قابل ارائه،خارج از سالن های بار، تحویل، تا تردد در سالن ها به حداقل برسد.

یازرلو افزود: همچنین در پایانه های حمل بار، فضایی برای ماموران بهداشت پیش بینی شده تا همه از نظر سلامتی کنترل شوند.

در استان گلستان 11 هزار و 947 راننده با 9 هزار و 242 ناوگان و تحت پوشش 79 شرکت و 3 انجمن صنفی کارفرمایی کار جابه جایی کالاها را انجام می دهند.


اداره روابط عمومی

                                                                                                                                                                    


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"