اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: ساخت ۱۰ دوربرگردان جدید همزمان با دهه فجر در راههای گلستان آغاز شد اخبار - ساخت ۱۰ دوربرگردان جدید همزمان با دهه فجر... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/21
ساخت ۱۰ دوربرگردان جدید همزمان با دهه فجر در راههای گلستان آغاز شد

​عملیات اجرایی ایمن سازی 10 دوربرگردان جدید در طول راههای گلستان همزمان با ایام خجسته دهه فجر با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرماندار گرگان و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی آغاز شد.

"مهدی میقانی" مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان عصر روز یکشنبه در مراسم کلنگ زنی این پروژه ها که بطور نمادین در محل احداث دوربرگردان کیلومتر 11 محور گرگان- علی آباد کتول (حد فاصل کارخانه آرد زاهدی تا والش آباد ) برگزار شد، گفت: این دوربرگردان ها از محل امکانات و اعتبارات موجود اداره کل ساخته می شوند و بناست در  (۱۸۰  روز کاری) شش ماهه به بهره برداری برسد.

وی، احداث دوربرگردان های عریض را یکی از دغدغه های اصلی ایمنی راهها دانست و ادامه داد: محور گرگان- علی آباد از پرترددترین محورهای استان است که براساس سامانه های برخط، روزانه به طور میانگین 50 هزارتردد در این مسیر بصورت رفت و برگشت ثبت می شود.

                                                                                                                     

اداره روابط عمومی


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"