اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: تردد در محورهای گلستان عادی و روان است اخبار - تردد در محورهای گلستان عادی و روان است بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/21
تردد در محورهای گلستان عادی و روان است

​مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به برفی بودن راههای کوهستانی و بارانی بودن سایر محورهای مواصلاتی استان؛ اما وضعیت تردد در محورها را، روان و عادی اعلام کرد.

براساس آخرین گزارش این مرکز در صبح روز دوشنبه، گزارشات دریافتی از دوربین های نظارت تصویری، سامانه های تردد شمار و گشت های راهداری حاکی از این است که تمام محورهای استان باز است و فقط محور روستایی اولنگ در مسیر رامیان – شاهرود به دلیل عملیات راهسازی مسدود بوده و ترددهای محلی تا سه راهی کشک و رضی دایر می باشد.

در حال حاضر وضع هوای استان بارانی و در ارتفاعات خوش ییلاق، توسکستان و درازنو شاهد ریزش برف و انجام عملیات راهداری بوده و افرادی که قصد تردد از این محورها را دارند حتما زنجیر چرخ به همراه داشته و نحوه بستن آن را نیز آموزش ببینند.

از کاربران جاده ای درخواست می شود که از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی خودداری کرده و در صورت عزیمت به سفر، قبل از حرکت از طریق تماس با سامانه گویای 141 از آخرین وضعیت راههای استان مطلع شوند.

مرکز مدیریت راههای گلستان با شماره 32480019 017 بطور شبانه روزی در خدمت کاربران جاده ای می باشد.

                                                                                                                     

اداره روابط عمومی

                                                                                                                                                                    


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"