اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: رشد 14 درصدی جابجایی کالا در گلستان طی 8 ماهه 98 اخبار - رشد 14 درصدی جابجایی کالا در گلستان طی 8... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/09/09
رشد 14 درصدی جابجایی کالا در گلستان طی 8 ماهه 98

​رئیس اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: در 8 ماهه گذشته سال 98 با حمل و جابجایی بیش از یک میلیون و 606 هزارتن کالا در درون استان، میزان تناژ کالای جابجا شده طی این مدت با 14 درصد رشد همراه بوده است.

"محسن یازرلو" روز شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع گفت: این میزان کالا با 149 هزار و 523 سرویس جابجا شده است.

به گفته وی، بیشترین کالای حمل شده در این مدت سیمان با 664 هزار و 260 تن بوده و کالاهای عمده دیگر شامل مرغ و خروس زنده، کاه، انواع آرد، آجر، گازوئیل و نفت گاز، کنجاله، گندم، ذغال سنگ و نئوپان می باشد.

یازرلو همچنین از رشد یک درصدی جابه جایی کالا در بیرون از استان خبرداد و گفت: بیش از دو میلیون و 969 هزار تن کالا نیز با 261 هزار و 939 سرویس در این مدت از استان به سایر استان ها منتقل شد.

به گفته وی، این کالاها توسط 79 شرکت حمل و نقل کالا و حدود 12 هزار راننده و 9106 دستگاه ناوگان باری اعم از کامیون و وانت بار جابه جا شدند.


اداره روابط عمومی 

                                                                                                                                                                


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"