اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: حمل و نقل کالای بین شهری به بندر شهید رجایی با مستندات امکان پذیر است اخبار - حمل و نقل کالای بین شهری به بندر شهید رجایی... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/09/06
حمل و نقل کالای بین شهری به بندر شهید رجایی با مستندات امکان پذیر است

​معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان به رانندگان و شرکت های فعال در حمل و نقل بین شهری استان اعلام کرد که از تاریخ 20 آذرماه جاری حمل کالاهای بین شهری به بندر شهید رجایی فقط با ارائه مستندات و مدارک لازم امکان پذیر می باشد.

"ایوب میرشاهی" روز چهارشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع گفت: از جمله مدارک و مستندات مهم، مجوز سالن اعلام بار و حواله بارگیری پایانه بندر عباس می باشد.

به گفته وی، پیش از این به دلیل عدم رعایت نوبت در حمل و نقل کالاهای بین شهری در ورود به بندر شهید رجایی مسایلی بوجود آورده که برای ساماندهی امور حمل و نقل، ایجاد شفافیت، توزیع عادلانه بار و کنترل کامیون های ورودی به بنادر کشور؛ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان بنادر و دریانوردی در نشستی توافق کردند که راهکاری موثر به کار بندند.

میرشاهی یادآورشد: با رانندگان و شرکت هایی که ضابطه فوق را رعایت نکنند ضمن عدم اجازه ورود ناوگان به محوطه بندر، برخورد قانونی لازم در کمیسیون های مربوطه با آنان بعمل خواهد آمد.

در استان گلستان 79 شرکت حمل و نقل کالای بین شهری با حدود 12 هزار راننده فعالیت دارد.


اداره روابط عمومی 

                                                                                                                                                                


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"