اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: توقف ناوگان حمل و نقل عمومی برای نماز الزامی است اخبار - توقف ناوگان حمل و نقل عمومی برای نماز الزامی... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/07/17
توقف ناوگان حمل و نقل عمومی برای نماز الزامی است

​رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: طبق ضوابط حمل و نقل مسافر، توقف ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری در هنگام اوقات شرعی برای ادای فریضه نماز مسافران الزامی می باشد.

"قربانعلی روحی" روز چهارشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره‌کل متبوع گفت: در جلسات مشترک با مدیران شرکت های حمل و نقل عمومی برون شهری و تشکل های صنفی بخش حمل و نقل جاده ای برای رعایت این مساله تاکید شده و در صورت عدم رعایت این مورد، تخلفات شرکت ها و رانندگان در کمیسیون های ماده 11 و 12 بررسی می شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون با شکایت مسافرین، برای برخی از رانندگان احکامی مبنی بر قطع همکاری و برای شرکت های حمل و نقل عمومی جریمه های سنگین صادر شده است، اظهارکرد: مسافران بین شهری می توانند در صورت عدم توقف ناوگان حمل و نقل عمومی برای ادای فریضه نماز، می توانند در طی شبانه روز شکایت خود را از طریق سامانه گویای 141 مطرح نموده تا در اسرع وقت رسیدگی لازم صورت گیرد.

به گفته وی، 230 دستگاه اتوبوس برای جابه جایی زائران در نظر گرفته شده که از 17 مهر تا سوم آبان ماه به زائران خدمات دهی خواهند کرد.                                                                                                 


                                                                                                                                                                 اداره روابط عمومی 

                                                                                                                                                                         


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"