اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: تشدید نظارت ها بر تامین ایمنی حمل ونقل عمومی مسافران تابستانی گلستان اخبار - تشدید نظارت ها بر تامین ایمنی حمل ونقل عمومی... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/05/16
تشدید نظارت ها بر تامین ایمنی حمل ونقل عمومی مسافران تابستانی گلستان

​رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از تشدید نظارت ها بر تامین ایمنی حمل و نقل عمومی مسافران تابستانی و زائران اربعین حسینی (ع) خبرداد و گفت: از تمام ظرفیت های اداری و استانی و بخصوص  ظرفیت همکاران شهرستانی استفاده خواهد شد.

"قربانعلی روحی" روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی سفرهای تابستانی با حضور مدیران و نمایندگان شرکت های حمل و نقل مسافربری استان افزود: با ارگان های مرتبط با سفر نیز در استان، هماهنگی ها و همکاری های موثر صورت می گیرد.

به گفته وی، همزمان با طرح سفرهای تابستانی و توجه به اهمیت و ضرورت بازآموزی مدیران فنی شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای با نحوه کنترل اجزای فنی وسیله نقلیه عمومی، دوره های بازآموزی این مدیران نیز برگزار می شود.

روحی ادامه داد: برگزاری این دوره ها برای آمادگی وسیله نقلیه از نظر سلامت و ایمنی جهت اعزام به سفر و همچنین آشنایی و روش کار با سیستم پایش هوشمند تردد ناوگان(سپهتن) صورت می گیرد.

وی گفت که زمان برگزاری این دوره ها به شرکت ها و موسسات حمل و نقل اعلام خواهد شد.

طرح جابه جایی مسافران تعطیلات تابستانی که از اول تیرماه آغاز شده تا 31 شهریور ماه ادامه دارد.

 

                                    اداره روابط عمومی 


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"