اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: رانندگان ناوگان سواری عمومی برای دریافت تسهیلات نوسازی شتاب کنند اخبار - رانندگان ناوگان سواری عمومی برای دریافت تسهیلات... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/04/19
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
رانندگان ناوگان سواری عمومی برای دریافت تسهیلات نوسازی شتاب کنند

​معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به ابلاغ اعتبارات استانی برای دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی ناوگان سواری عمومی استان، گفت: مالکین این خودروها که تحت پوشش شرکت های سواری رانی فعال در شهرهای گرگان و گنبد هستند، هرچه سریعتر برای دریافت این تسهیلات و تشکیل پرونده اقدام کنند.

"ایوب میرشاهی" روز چهارشنبه در نشست هماهنگی با مدیران شرکت های مسافربری عمومی استان جهت دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی ناوگان گفت: با توجه به لزوم جذب اعتبارات استانی، مالکین ناوگان سواری عمومی تا مدل 86 برای ثبت نام و تشکیل پرونده و تحویل مدارک طی 48 ساعت آتی به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های گرگان و گنبد مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه اولویت پرداخت و معرفی به بانک با مالکینی است که سریعتر برای تشکیل پرونده اقدام کنند، افزود: در مرحله اول 30 سهمیه برای شهرستان گرگان و 20 سهمیه برای شهرستان گنبد در نظرگرفته شده و تمام تلاش این خواهد بود که  در این دو شهر به توازن پرداخت شود تا رضایتمندی نسبی بین رانندگان و شرکت ها بعمل آید.

میرشاهی، تعداد ناوگان سواری عمومی تا مدل 86 را در استان حدود 200 دستگاه اعلام کرد و گفت: با معرفی مالکین خودروهای سواری عمومی به بانک، تا 90 درصد قیمت خودروی جدید از طریق تسهیلات پرداخت می شود و تنها 10 درصد را متقاضی پرداخت می کند.

به گفته وی، این تسهیلات با نرخ سود 4 درصد و بازپرداخت 5 ساله و از طریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شود.

 

                                     اداره روابط عمومی 

 
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"