اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: نخستین پل لوله ای محور گرگان-آق قلا با اعتبار 300 میلیون تومان احداث شد اخبار - نخستین پل لوله ای محور گرگان-آق قلا با اعتبار... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/04/18
با هدف بازسازی ابنیه فنی راههای مناطق سیل زده گلستان :
نخستین پل لوله ای محور گرگان-آق قلا با اعتبار 300 میلیون تومان احداث شد

​رئیس اداره نگهداری و ابنیه فنی راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: محور گرگان- آق قلا که بر اثر سیلاب اخیر گلستان برش خورده بود جهت پیشگیری در سیلاب های آتی و برقراری ترددهای ایمن به صورت پل لوله ای بازسازی شد.

"ابوطالب جلینی کرد" روز سه شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع گفت: در این پل 30  عدد لوله در سه دهنه یک متر و 20 سانتی متری کارگذاری شده تا بتواند حجم سیلاب مناسبی را عبور دهد.

به گفته وی، ساخت این پل در قالب قراردادی پیمانکاری به مبلغ 300 میلیون تومان احداث شده و عملیات کارگذاری آن به اتمام رسیده است.

در سیلاب فروردین ماه 98 تعداد 13 پل دو متری و 3 فقره پل بزرگتر از دو متر تخریب کامل شدند و 113 پل دومتر و 18 فقره پل بزرگتر از دو متر هم بین 50 تا 80 درصد خسارت دیدند

طول راههای استان گلستان بالغ بر 5 هزار کیلومتر می شود که بر روی بیش از 3500 کیلومتر راه روستایی 3593 پل و در راه های اصلی و فرعی 2533 احداث شده است.


                                                                                                                                                       اداره روابط عمومی 


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"