اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: نرخ کرایه حمل و نقل گندم استان گلستان تعیین شد اخبار - نرخ کرایه حمل و نقل گندم استان گلستان تعیین... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/03/21
نرخ کرایه حمل و نقل گندم استان گلستان تعیین شد

​در نشست مشترک مدیران کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و دستگاههای اجرایی مرتبط،تشکل ها و و نمایندگان تشکل ها و نهادهای صنفی کارگری و کارفرمایی بخش حمل و نقل و خانه کشاورز، نرخ کرایه حمل و نقل گندم از مزرعه به انبارها و مراکز خرید در سال زراعی جاری(98) تعیین و اعلام شد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان،"مهدی میقانی" مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این باره اظهارکرد: طبق قوانین و مقررات حاکم بر بخش حمل و نقل، این نرخ مطابق با توافق بین صاحبان کالا و تشکل های صنفی حمل و نقل تعیین شده است.

به گفته وی، هدف از تعیین این نرخ، دیدن مکانیسم هایی برای کنترل نرخ ها با نگاه عادلانه و منطقی و رعایت حقوق راننده و کشاورز می باشد.

میقانی ادامه داد: این نرخ با واقعیت های ملموس جامعه تصمیم گیری شده و بعنوان خط کشی برای نظارت بر فعالیت رانندگان و کشاورزان و مناسب سازی نرخ محسوب می شود.

                                                                                                                                                                             اداره روابط عمومی 


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"