اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: جلسه توجیهی اجرای سامانه اعلام بارآنلاین برگزار شد اخبار - جلسه توجیهی اجرای سامانه اعلام بارآنلاین... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/02/25
در جهت تحقق مطالبات عمومی رانندگان جاده ای گلستان:
جلسه توجیهی اجرای سامانه اعلام بارآنلاین برگزار شد

​نشست توجیهی پیرامون نحوه اجرای سامانه اعلام بار آنلاین در جهت تحقق مطالبات عمومی رانندگان جاده ای گلستان با حضور دستگاههای اجرایی، امنیتی، انتظامی و تشکل های صنفی کارگری و کارفرمایی کالای استان در محل سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان، ارائه مزایا،معایب و نحوه رسیدگی به تخلفات ناشی از حمل بار در استان توسط مسوول اجرای سامانه اعلام بارآنلاین در قالب پاورپوینت و بیان نکاتی از جمله رعایت عدالت و حذف دلالان، تکریم رانندگان، داشتن پشتوانه دستگاه قضایی، استفاده از تجربه سایر استان ها و غیره نیز از  مواردی بود که مدیران کل انتظامی و امور اقتصادی استانداری،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و سایر مسوولان دستگاههای اجرایی دخیل در این جلسه مطرح کردند.

در پایان نیز مقرر شد بزودی جلسات توجیهی در این زمینه با شرکت های متعهد حمل و نقل و شرکت های نرم افزاری و سایر زیرمجموعه ها در اداره کل برگزار و از سامانه ها نیز اطلاع رسانی شود.

اداره روابط عمومی 


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"