اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: تقدیر نماینده مردم گرگان و آق قلا از اقدامات مرکز مدیریت راههای استان در شرایط بحران اخبار - تقدیر نماینده مردم گرگان و آق قلا از اقدامات... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1397/10/15
طی بازدیدی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان صورت گرفت:
تقدیر نماینده مردم گرگان و آق قلا از اقدامات مرکز مدیریت راههای استان در شرایط بحران

​"نبی هزارجریبی" نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی صبح امروز از مرکز مدیریت راههای اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان بازدید بعمل آورد و از اقدامات این مرکز در مواقع بحران های طبیعی تقدیر کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان، در این بازدید سرپرست اداره مدیریت راههای استان به بیان توضیحاتی از سامانه های حمل و نقل هوشمند جاده ای از جمله سامانه های تردد شمار، سامانه های نظارت تصویری، توزین در حرکت و ثبت تخلفات عبور و مرور و نحوه عملکرد آنها در جهت ارتقای ایمنی جاده ها و نظارت مستمر بر محورهای مواصلاتی استان پرداخت.

هزارجریبی با توجه به اقدامات گسترده مرکز مدیریت راهها در طول شبانه روز بالاخص اقدام این مرکز بعنوان  مرکز عملیات و فرماندهی مدیریت بحران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در شرایط نامساعد جوی، زلزله، سیل و غیره و اطلاع رسانی سریع و بهنگام به دستگاههای ذی مدخل و مردم تقدیر و تشکر ویژه کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس، فعالیت سامانه گویای شبانه روزی 141 را بعنوان پل ارتباطی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با مردم جهت اعلام وضعیت راهها و کسب انتقادات، پیشنهادات و شکایات و اقدامی موثر جهت ارتقای رضایت ارباب رجوع عنوان کرد.

اداره روابط عمومی

 
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"