اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: آموزش مهمترین راهکار جهت بهبود فرهنگ ترافیکی می باشد اخبار - آموزش مهمترین راهکار جهت بهبود فرهنگ ترافیکی... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1397/07/18
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
آموزش مهمترین راهکار جهت بهبود فرهنگ ترافیکی می باشد

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان اعلام کرد: برای بهبود وضعیت کنونی و اصلاح رفتارهای ترافیکی باید مشارکتهای بین دستگاهی افزایش یابد و آموزش فرهنگ ترافیک به عنوان مهمترین راهکار جدی گرفته شود.

"مهدی میقانی" در همایش تجلیل از برترین های ترافیکی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در کانون فرهنگی هنری طه گرگان برگزار شد، گفت: هدف اصلی از به کاربستن این راهکارها، کاهش تلفات جاده‌ای است تا شاهد افزایش نشاط و سلامتی در جامعه باشیم.

وی در ادامه با توجه به تعداد 102 موتور سوار کشته شده در تصادفات جاده ای سال 96 در استان اظهارکرد: در آمار تلفات جاده‌ای کشور، موتورسواران در صدر قرار دارند که برای حفظ سلامتی و قانونمندی آنان، نیازمند اقدامات موثر و متفاوت که همان مهندسی مجدد در روابط کاری با صرف حداکثر انرژی و حداقل هزینه است، می باشیم.

توجه هرفرد به نقش خود در جامعه، انسجام بیشتر دستگاههای اجرایی مرتبط، بهره‌گیری از ابزارها و علوم و فنون جدید و رعایت ترافیک داخل شهری و قوانین بویژه توسط موتورسواران از تاکیدات دیگر مقامات ارشد ناجای استان در این همایش بود.

رانندگان تاکسی و اتوبوس، دهیاران، افسران پلیس، فرهنگ یاران و دانش آموزانی که تلاش ویژه‌ای در نهادینه سازی فرهنگ ترافیک در شهرها و روستاها داشتند، نمونه‌هایی بودند که در این همایش تقدیر شدند.


اداره روابط عمومی

 
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"