اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر به لیگ برتر کشور صعود کرد اخبار - تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر به لیگ برتر... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1397/06/14
با مربیگری بانوی ورزشکار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر به لیگ برتر کشور صعود کرد

​با مربیگری و سرپرستی کارشناس مسئول اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان در مسابقات فوتبال دسته یک بانوان کشور طی مردادماه گذشته، تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر(استان مازندران) به لیگ برتر فوتبال بانوان کشور صعود کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان،"نرگس زینتی" با مربیگری و شرکت در فعالیت های ورزشی متعدد موفق به کسب عنوان های مهم در مسابقات ورزشی بانوان کشور و استان شده و از او به عنوان یکی از بانوان ورزشکار و افتخارآفرین این اداره کل یاد می شود.

اخذ مدرک مربیگری درجه c فوتبال آسیا، کسب نائب قهرمانی مسابقات فوتسال دانشگاهیان کشوردر سال 81، مقام سومی تیم فوتسال دانشجویان کشور در سال 82، کمک مربی تیم فوتسال بانوان نساجی مازندران و کسب مقام قهرمانی در سطح استان، سرمربیگری تیم فوتسال نوجوانان نساجی قائمشهر و کسب مقام قهرمانی مازندران در سال 86 ، کسب رتبه دوم مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند استان در سال 90 و رتبه اول در سال 91  از دیگر افتخارات ورزشی این بانوی کارمند می باشد.

زینتی در سال 97 بعنوان کارمند نمونه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان برگزیده شد و از وی در مراسم روز کارمند تجلیل بعمل آمد.

                                                                                                                     اداره روابط عمومی                                                                                                                              


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"