اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: تاسیس اولین دفتر خدمات مسافرتی جاده ای در استان گلستان اخبار - تاسیس اولین دفتر خدمات مسافرتی جاده ای در... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1397/06/14
تاسیس اولین دفتر خدمات مسافرتی جاده ای در استان گلستان

​رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان از تاسیس نخستین دفتر خدمات مسافرتی جاده ای استان در شهرستان بندرگز به نام "دشت سیر" و با هدف توسعه خدمات حمل و نقل مسافری خبر داد.

"قربانعلی روحی" روز چهارشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع گفت: این دفتر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در اواخر مردادماه سال جاری به بهره برداری رسیده و خدماتی از قبیل رزرو و فروش بلیط اتوبوس را طی انعقاد قرارداد همکاری با شرکت های اتوبوسرانی و سواری رانی به حدود 10 مقصد در کشور و سواره و پیاده کردن مسافر در محل دفتر را به شهروندان بندرگزی ارائه می دهد.

به گفته وی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مجوز تاسیس دفاتر خدمات مسافرتی جاده ای را از سال 94 با هدف توسعه خدمات حمل و نقل مسافری به متقاضیان اعطا می کند.

روحی ادامه داد: در استان گلستان تاکنون 5 نفر متقاضی دریافت مجوز دفتر خدماتی مسافرتی جاده ای بوده که اولین دفتر، فعالیت خود را طی سال جاری در شهرستان بندرگز آغاز کرده و شهروندان بندرگزی می توانند از خدمات منسجم جاده ای در بخش اتوبوسرانی و سواری رانی بهره مند شوند.

وی گفت: این دفتر قصد دارد که خدمات مسافرتی خود از قبیل افزایش شرکت های حمل و نقل مسافری طرف قرارداد و مقاصد سفری را گسترش دهد.


                                                                                                                     اداره روابط عمومی                                                                                                                              


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"