اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: ۴۸ نقطه پر تصادف در جاده های گلستان وجود دارد اخبار - ۴۸ نقطه پر تصادف در جاده های گلستان وجود... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1397/05/16
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان
۴۸ نقطه پر تصادف در جاده های گلستان وجود دارد

​به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، "مهدی میقانی" در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طبق آمارهای اعلام شده سال گذشته در ۵۰ محور گلستان ۱۴۰ میلیون تردد به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه در تصادفات و تلفات، موتورسیکلت سواران و عابرین پیاده جزو گروه‌هایی هستند که بیشترین آمار جانبخاتگان را به خود اختصاص داده‌اند، افزود: براساس آمار پزشک قانونی ۶۴.۷ دهم درصد جانباختگان اختصاص به این دو قشر دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: سال گذشته ۳۰۸ نفر از هم استانی‌های ما در راه‌های برون شهری جان خود را از دست دادند.
وی تصریح کرد: باید برای مقابله با این معضل بسیج اجتماعی شکل گیرد چرا که برای پیشگیری از تصادفات رانندگی نیازمند به اراده جمعی هستیم.
میقانی از وجود ۴۸ نقطه پر تصادف در استان خبر داد و اظهار کرد: در کل کشور هزار و ۵۸۵ نقطه پر تصادف شناسایی شده که اشکال اصلی تصادف‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی یادآور شد: طبق بررسی‌های صورت گرفته اکنون کار عملیاتی ۱۰ نقطه پر تصادف در استان گلستان آغاز شده و در حال انجام است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان با بیان اینکه ۱۷۰ کیلومتر محورهای استان گلستان روشن هستند، گفت: اکنون برای ۱۵ کیلومتر در حال اجرا هستند.
وی خاطرنشان کرد: ۳۰ درصد تصادفات در شب اتفاق می‌افتد که به همین منظور سعی داریم روشنایی‌های نقطه‌ای ایجاد کنیم.
 
 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"