اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان گلستان : اخبار: 7 گلستانی امسال در آزمون شرکت های حمل و نقل بین المللی شرکت می کنند اخبار - 7 گلستانی امسال در آزمون شرکت های حمل و نقل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1397/05/16
7 گلستانی امسال در آزمون شرکت های حمل و نقل بین المللی شرکت می کنند

رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به برگزاری 25 آزمون شرکت های حمل و نقل بین المللی روز جمعه 19 مردادماه جاری در تهران، گفت که از استان گلستان امسال هفت نفر در این آزمون شرکت می کنند.

"عبدالحمید قوچاقی" در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل، اظهارکرد: در آزمون شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا و ترانزیت، افرادی که متقاضی تاسیس این نوع شرکت ها در استان های مختلف کشور هستند، شرکت می کنند که پس از قبولی در این آزمون موفق به دریافت مجوز تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی در استان محل تقاضای خود خواهند شد.

قوچاقی اضافه کرد: متقاضيان واجد شرايط  بيست و پنجمين آزمون شركت‌هاي حمل‌ونقل مي‌توانند 16 تا 18 مرداد براي دريافت كارت آزمون به تارنماي transit.rmto.ir  مراجعه نمايند.

وی افزود: در این آزمون اسناد و قراردادهای حمل و نقل بین المللی، حمل و نقل چندوجهی و ترانزیت سازمان ها و کنوانسیون های بین المللی و جاده‌ای، ضوابط و مقررات حمل و مهار بار و مدیریت بازاریابی و اقتصاد حمل و نقل وقوانين و مقررات، آيين نامه ها و رويه‌هاي حمل ونقل جاده‌اي، ريلي، هوايي و دريايي از جمله مباحثی است که شرکت کنندگان مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرند.

بیست و پنجمین آزمون شرکت های حمل و نقل بین المللی از ساعت 8 صبح روز جمعه 19 مردادماه جاری به طور متمرکز در دبیرستان البرز واقع در خیابان انقلاب تهران، چهارراه کالج برگزار می شود.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان گلستان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"